September 2014


Race15_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 15
sw - / ORC Triple Number Race 15

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
1 1,0 20:56:59,0 1:11:59,0 51:27,2 =GT * 0,7148
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
2 2,0 21:10:37,0 1:25:37,0 53:26,5 =GT * 0,6242
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
3 3,0 21:09:07,0 1:24:07,0 53:54,1 =GT * 0,6408
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
4 4,0 21:01:36,0 1:16:36,0 54:04,3 =GT * 0,7059
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 21:09:16,0 1:24:16,0 58:42,0 =GT * 0,6966
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
6 6,0 21:37:00,0 1:52:00,0 59:47,1 =GT * 0,5338
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
7 7,0 21:07:40,0 1:22:40,0 1:00:08,4 =GT * 0,7275
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
8 8,0 21:41:40,0 1:56:40,0 1:06:55,9 =GT * 0,5737
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
9 9,0 21:33:38,0 1:48:38,0 1:07:08,8 =GT * 0,6181
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
10 10,0 21:34:27,0 1:49:27,0 1:10:28,5 =GT * 0,6439
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
11 11,0 21:44:11,0 1:59:11,0 1:31:06,2 =GT * 0,7644
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 19,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 19,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 19,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 19,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 19,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 19,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 19,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race15_SW

sw - / ORC Triple Number Race 15
sw - / ORC Triple Number Race 15

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
1 1,0 20:56:59,0 1:11:59,0 51:27,2 =GT * 0,7148
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
2 2,0 21:10:37,0 1:25:37,0 53:26,5 =GT * 0,6242
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
3 3,0 21:09:07,0 1:24:07,0 53:54,1 =GT * 0,6408
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
4 4,0 21:01:36,0 1:16:36,0 54:04,3 =GT * 0,7059
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 21:09:16,0 1:24:16,0 58:42,0 =GT * 0,6966
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
6 6,0 21:37:00,0 1:52:00,0 59:47,1 =GT * 0,5338
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
7 7,0 21:07:40,0 1:22:40,0 1:00:08,4 =GT * 0,7275
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
8 8,0 21:41:40,0 1:56:40,0 1:06:55,9 =GT * 0,5737
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
9 9,0 21:33:38,0 1:48:38,0 1:07:08,8 =GT * 0,6181
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
10 10,0 21:34:27,0 1:49:27,0 1:10:28,5 =GT * 0,6439
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
11 11,0 21:44:11,0 1:59:11,0 1:31:06,2 =GT * 0,7644
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 19,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 19,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 19,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 19,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 19,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 19,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 19,0        
 

sw - / ORC Triple Number Race 15

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
1 1,0 20:56:59,0 1:11:59,0 51:27,2 =GT * 0,7148
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
2 2,0 21:10:37,0 1:25:37,0 53:26,5 =GT * 0,6242
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
3 3,0 21:09:07,0 1:24:07,0 53:54,1 =GT * 0,6408
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
4 4,0 21:01:36,0 1:16:36,0 54:04,3 =GT * 0,7059
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 21:09:16,0 1:24:16,0 58:42,0 =GT * 0,6966
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
6 6,0 21:37:00,0 1:52:00,0 59:47,1 =GT * 0,5338
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
7 7,0 21:07:40,0 1:22:40,0 1:00:08,4 =GT * 0,7275
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
8 8,0 21:41:40,0 1:56:40,0 1:06:55,9 =GT * 0,5737
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
9 9,0 21:33:38,0 1:48:38,0 1:07:08,8 =GT * 0,6181
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
10 10,0 21:34:27,0 1:49:27,0 1:10:28,5 =GT * 0,6439
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
11 11,0 21:44:11,0 1:59:11,0 1:31:06,2 =GT * 0,7644
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 19,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 19,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 19,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 19,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 19,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 19,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 19,0        
 

sw - / SW factor Race 15

Starttijd:   19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
1 1,0 20:56:59,0 1:11:59,0 1:30:32,7 =GT * 100 / 79,5
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
2 2,0 21:01:36,0 1:16:36,0 1:33:59,3 =GT * 100 / 81,5
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
3 3,0 21:10:37,0 1:25:37,0 1:34:30,0 =GT * 100 / 90,6
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
4 4,0 21:09:07,0 1:24:07,0 1:36:41,2 =GT * 100 / 87,0
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
5 5,0 21:09:16,0 1:24:16,0 1:37:25,1 =GT * 100 / 86,5
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
6 6,0 21:03:13,0 1:18:13,0 1:37:46,2 =GT * 100 / 80,0
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
7 7,0 21:37:00,0 1:52:00,0 1:44:28,7 =GT * 100 / 107,2
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
8 8,0 21:07:40,0 1:22:40,0 1:47:21,5 =GT * 100 / 77,0
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
9 9,0 21:33:38,0 1:48:38,0 1:58:28,0 =GT * 100 / 91,7
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
10 10,0 21:33:56,0 1:48:56,0 2:03:05,3 =GT * 100 / 88,5
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
11 11,0 21:41:40,0 1:56:40,0 2:05:10,7 =GT * 100 / 93,2
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
12 12,0 21:34:27,0 1:49:27,0 2:06:31,9 =GT * 100 / 86,5
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
13 13,0 21:44:11,0 1:59:11,0 2:32:49,1 =GT * 100 / 78,0
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 28,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 28,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 28,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 28,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 28,0        
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race16_SW

sw - / ORC Triple Number Race 16
sw - / ORC Triple Number Race 16

Starttijd: 2014-09-10  19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
1 1,0 21:14:36,0 1:29:36,0 1:11:32,2 =GT * 0,7984
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
2 2,0 20:57:53,0 1:12:53,0 1:12:22,0 =GT * 0,9929
GBR 1010 Jasha Bach, MAT 1010
Mathilda
3 3,0 20:58:15,0 1:13:15,0 1:13:43,1 =GT * 1,0064
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
4 4,0 20:58:34,0 1:13:34,0 1:15:08,9 =GT * 1,0215
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
5 5,0 21:02:16,0 1:17:16,0 1:15:26,1 =GT * 0,9763
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
6 6,0 21:08:46,0 1:23:46,0 1:16:13,7 =GT * 0,9100
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
7 7,0 21:14:09,0 1:29:09,0 1:16:23,6 =GT * 0,8569
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
8 8,0 21:01:51,0 1:16:51,0 1:16:33,9 =GT * 0,9963
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
9 9,0 21:01:23,0 1:16:23,0 1:20:37,4 =GT * 1,0555
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 20,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 20,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 20,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 20,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 20,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 20,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 20,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 20,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 20,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 20,0        
 

sw - / SW factor Race 16

Starttijd: 2014-09-10  19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
1 1,0 21:14:36,0 1:29:36,0 1:29:36,0 =GT * 100 / 100,0
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
2 2,0 20:57:53,0 1:12:53,0 1:34:39,2 =GT * 100 / 77,0
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
3 3,0 21:02:16,0 1:17:16,0 1:34:48,3 =GT * 100 / 81,5
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
4 4,0 21:11:20,0 1:26:20,0 1:36:27,7 =GT * 100 / 89,5
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
5 5,0 21:01:51,0 1:16:51,0 1:36:40,0 =GT * 100 / 79,5
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
6 6,0 21:08:46,0 1:23:46,0 1:36:50,4 =GT * 100 / 86,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
7 7,0 21:14:09,0 1:29:09,0 1:37:13,2 =GT * 100 / 91,7
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
8 8,0 21:03:06,0 1:18:06,0 1:37:37,5 =GT * 100 / 80,0
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
9 9,0 21:01:23,0 1:16:23,0 1:37:56,4 =GT * 100 / 78,0
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
10 10,0 20:58:34,0 1:13:34,0 1:38:13,2 =GT * 100 / 74,9
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
11 11,0 21:12:34,0 1:27:34,0 1:38:56,7 =GT * 100 / 88,5
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
12 12,0 21:12:53,0 1:27:53,0 1:44:00,2 =GT * 100 / 84,5
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 28,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 28,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 28,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 28,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race16_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 16
sw - / ORC Triple Number Race 16

Starttijd: 2014-09-10  19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
1 1,0 21:14:36,0 1:29:36,0 1:11:32,2 =GT * 0,7984
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
2 2,0 20:57:53,0 1:12:53,0 1:12:22,0 =GT * 0,9929
GBR 1010 Jasha Bach, MAT 1010
Mathilda
3 3,0 20:58:15,0 1:13:15,0 1:13:43,1 =GT * 1,0064
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
4 4,0 20:58:34,0 1:13:34,0 1:15:08,9 =GT * 1,0215
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
5 5,0 21:02:16,0 1:17:16,0 1:15:26,1 =GT * 0,9763
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
6 6,0 21:08:46,0 1:23:46,0 1:16:13,7 =GT * 0,9100
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
7 7,0 21:14:09,0 1:29:09,0 1:16:23,6 =GT * 0,8569
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
8 8,0 21:01:51,0 1:16:51,0 1:16:33,9 =GT * 0,9963
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
9 9,0 21:01:23,0 1:16:23,0 1:20:37,4 =GT * 1,0555
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 20,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 20,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 20,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 20,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 20,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 20,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 20,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 20,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 20,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 20,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race17_SW

sw - / SW factor Race 17
sw - / SW factor Race 17

Starttijd:   19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
1 1,0 21:17:04,0 1:32:04,0 1:52:57,9 =GT * 100 / 81,5
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
2 2,0 21:20:44,0 1:35:44,0 2:00:25,2 =GT * 100 / 79,5
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
3 3,0 21:36:43,0 1:51:43,0 2:04:49,4 =GT * 100 / 89,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
4 4,0 21:42:27,0 1:57:27,0 2:08:04,8 =GT * 100 / 91,7
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
5 5,0 21:25:49,0 1:40:49,0 2:10:55,8 =GT * 100 / 77,0
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
6 6,0 21:29:45,0 1:44:45,0 2:10:56,2 =GT * 100 / 80,0
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
7 7,0 21:36:19,0 1:51:19,0 2:22:43,9 =GT * 100 / 78,0
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnf 28,0        
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
dnf 28,0        
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dnf 28,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnf 28,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnf 28,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnf 28,0        
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
dnf 28,0        
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 28,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 28,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race17_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 17
sw - / ORC Triple Number Race 17

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
1 1,0 21:17:04,0 1:32:04,0 1:04:59,4 =GT * 0,7059
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
2 2,0 21:20:44,0 1:35:44,0 1:08:25,8 =GT * 0,7148
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
3 3,0 21:42:27,0 1:57:27,0 1:12:35,8 =GT * 0,6181
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
4 4,0 21:25:49,0 1:40:49,0 1:13:20,6 =GT * 0,7275
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
5 5,0 21:36:19,0 1:51:19,0 1:25:05,4 =GT * 0,7644
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnf 20,0        
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
dnf 20,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnf 20,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnf 20,0        
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnf 20,0        
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 20,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 20,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 20,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 20,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 20,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 20,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 20,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 20,0        
GBR 1010 Jasha Bach, MAT 1010
Mathilda
dnc 20,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race18_orc

sw - / SW factor / ORC Triple Number Race 18
sw - / SW factor / ORC Triple Number Race 18

Starttijd:   19:45:08,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
1 1,0 20:50:12,0 1:05:04,0 51:57,0 =GT * 0,7984
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
2 2,0 20:40:56,0 55:48,0 55:24,2 =GT * 0,9929
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
3 3,0 20:44:47,0 59:39,0 59:25,8 =GT * 0,9963
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
4 4,0 20:48:48,0 1:03:40,0 1:00:19,1 =GT * 0,9474
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
5 5,0 20:46:41,0 1:01:33,0 1:02:52,4 =GT * 1,0215
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
6 6,0 20:54:41,0 1:09:33,0 1:03:17,4 =GT * 0,9100
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
7 7,0 20:59:28,0 1:14:20,0 1:03:41,8 =GT * 0,8569
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
8 8,0 20:49:33,0 1:04:25,0 1:07:59,5 =GT * 1,0555
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 19,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 19,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 19,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 19,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 19,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 19,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 19,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 19,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 19,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 19,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race18_SW

sw - / SW factor Race 18
sw - / SW factor Race 18

Starttijd:   19:45:08,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
1 1,0 20:50:12,0 1:05:04,0 1:05:04,0 =GT * 100 / 100,0
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
2 2,0 20:40:56,0 55:48,0 1:12:28,1 =GT * 100 / 77,0
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
3 3,0 20:48:48,0 1:03:40,0 1:13:36,2 =GT * 100 / 86,5
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 20:44:47,0 59:39,0 1:15:01,9 =GT * 100 / 79,5
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
5 5,0 20:49:21,0 1:04:13,0 1:20:16,3 =GT * 100 / 80,0
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
6 6,0 20:53:01,0 1:07:53,0 1:20:20,1 =GT * 100 / 84,5
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
7 7,0 20:54:41,0 1:09:33,0 1:20:24,3 =GT * 100 / 86,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
8 8,0 20:59:28,0 1:14:20,0 1:21:03,7 =GT * 100 / 91,7
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
9 9,0 20:57:08,0 1:12:00,0 1:21:21,4 =GT * 100 / 88,5
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
10 10,0 20:46:41,0 1:01:33,0 1:22:10,6 =GT * 100 / 74,9
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
11 11,0 20:49:33,0 1:04:25,0 1:22:35,8 =GT * 100 / 78,0
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 28,0        
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 28,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
dnc 28,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 28,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl