Juni 2014


Race5_SW

Uitslag SW van Race 5

sw - / SW factor Race 5
sw - / SW factor Race 5

Starttijd:   19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
1 1,0 21:40:55,0 1:55:55,0 2:05:18,9 =GT * 100 / 92,5
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
2 2,0 21:34:44,0 1:49:44,0 2:06:07,8 =GT * 100 / 87,0
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
3 3,0 21:31:07,0 1:46:07,0 2:11:49,3 =GT * 100 / 80,5
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
4 4,0 21:45:47,0 2:00:47,0 2:19:38,0 =GT * 100 / 86,5
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
5 5,0 21:39:39,0 1:54:39,0 2:23:18,7 =GT * 100 / 80,0
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
6 6,0 21:51:57,0 2:06:57,0 2:23:36,5 =GT * 100 / 88,4
3 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
7 7,0 21:52:55,0 2:07:55,0 2:24:32,3 =GT * 100 / 88,5
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
8 8,0 22:01:23,0 2:16:23,0 2:26:20,0 =GT * 100 / 93,2
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
9 9,0 21:57:37,0 2:12:37,0 2:28:10,5 =GT * 100 / 89,5
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
10 10,0 22:02:48,0 2:17:48,0 2:30:16,4 =GT * 100 / 91,7
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
11 11,0 21:57:48,0 2:12:48,0 2:33:31,6 =GT * 100 / 86,5
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
12 12,0 21:57:09,0 2:12:09,0 2:36:23,4 =GT * 100 / 84,5
2 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
13 13,0 21:51:21,0 2:06:21,0 2:37:56,2 =GT * 100 / 80,0
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 27,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 27,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 27,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 27,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 27,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 27,0        
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
dnc 27,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 27,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 27,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 27,0        
21 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
dnc 27,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 27,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 27,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race5_ORC

Uitslag ORC Race 5

sw - / ORC Triple Number Race 5
sw - / ORC Triple Number Race 5

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
1 1,0 21:34:44,0 1:49:44,0 1:39:59,3 =GT * 0,9112
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
2 2,0 21:40:55,0 1:55:55,0 1:42:08,1 =GT * 0,8811
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
3 3,0 21:31:07,0 1:46:07,0 1:46:25,5 =GT * 1,0029
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
4 4,0 21:45:47,0 2:00:47,0 1:54:25,8 =GT * 0,9474
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
5 5,0 21:51:57,0 2:06:57,0 1:58:47,2 =GT * 0,9357
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 13,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 13,0        
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
dnc 13,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 13,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 13,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 13,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 13,0        
 

sw - / ORC Triple Number Race 5

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Inshore-M 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
1 1,0 21:34:44,0 1:49:44,0 1:39:59,3 =GT * 0,9112
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
2 2,0 21:40:55,0 1:55:55,0 1:42:08,1 =GT * 0,8811
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
3 3,0 21:31:07,0 1:46:07,0 1:46:25,5 =GT * 1,0029
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
4 4,0 21:45:47,0 2:00:47,0 1:54:25,8 =GT * 0,9474
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
5 5,0 21:51:57,0 2:06:57,0 1:58:47,2 =GT * 0,9357
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 13,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 13,0        
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
dnc 13,0        
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
dnc 13,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 13,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 13,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 13,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race6_SW

Uitslag SW van Race 6

sw - / SW factor Race 6
sw - / SW factor Race 6

Starttijd:   19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
1 1,0 21:30:59,0 1:45:59,0 1:54:34,6 =GT * 100 / 92,5
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
2 2,0 21:28:53,0 1:43:53,0 1:59:24,4 =GT * 100 / 87,0
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
3 3,0 21:37:59,0 1:52:59,0 2:00:50,3 =GT * 100 / 93,5
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
4 4,0 21:46:37,0 2:01:37,0 2:01:37,0 =GT * 100 / 100,0
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
5 5,0 21:36:05,0 1:51:05,0 2:02:36,5 =GT * 100 / 90,6
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
6 6,0 21:23:25,0 1:38:25,0 2:03:47,7 =GT * 100 / 79,5
21 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
7 7,0 21:21:10,0 1:36:10,0 2:08:23,6 =GT * 100 / 74,9
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
8 8,0 21:45:52,0 2:00:52,0 2:09:41,1 =GT * 100 / 93,2
3 Jelle Monen, Bavaria 36
Engelina
9 9,0 21:41:07,0 1:56:07,0 2:11:12,3 =GT * 100 / 88,5
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
10 10,0 21:31:54,0 1:46:54,0 2:13:37,5 =GT * 100 / 80,0
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
11 11,0 21:44:12,0 1:59:12,0 2:17:48,2 =GT * 100 / 86,5
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
12 12,0 21:49:21,0 2:04:21,0 2:27:09,6 =GT * 100 / 84,5
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
13 13,0 22:28:15,0 2:43:15,0 2:35:28,6 =GT * 100 / 105,0
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 27,0        
2 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 27,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 27,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 27,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 27,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 27,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 27,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 27,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 27,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 27,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 27,0        
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
dnc 27,0        
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
dnc 27,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race6_ORC

Uitslag ORC van Race 6

sw - / ORC Triple Number Race 6
sw - / ORC Triple Number Race 6

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        ToT-I 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
1 1,0 21:30:59,0 1:45:59,0 1:34:32,2 =GT * 0,8920
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
2 2,0 21:28:53,0 1:43:53,0 1:35:33,7 =GT * 0,9199
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
3 3,0 21:46:37,0 2:01:37,0 1:37:49,0 =GT * 0,8043
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
4 4,0 21:23:25,0 1:38:25,0 1:39:11,1 =GT * 1,0078
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
5 5,0 21:36:05,0 1:51:05,0 1:40:12,5 =GT * 0,9021
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
dnc 13,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 13,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 13,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 13,0        
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
dnc 13,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 13,0        
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
dnc 13,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race7_SW

sw - / SW factor Race 7
sw - / SW factor Race 7

Starttijd:   19:45:00,0        SW factor 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
1 1,0 21:12:38,0 1:27:38,0 1:47:31,5 =GT * 100 / 81,5
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
2 2,0 21:32:15,0 1:47:15,0 1:55:56,7 =GT * 100 / 92,5
27 Arnout Jorritsma, J-109
Majic
3 3,0 21:15:19,0 1:30:19,0 1:57:17,7 =GT * 100 / 77,0
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
4 4,0 21:28:54,0 1:43:54,0 1:57:32,0 =GT * 100 / 88,4
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
5 5,0 21:28:33,0 1:43:33,0 1:59:01,4 =GT * 100 / 87,0
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
6 6,0 21:35:18,0 1:50:18,0 2:01:44,6 =GT * 100 / 90,6
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
7 7,0 21:41:22,0 1:56:22,0 2:04:51,4 =GT * 100 / 93,2
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
8 8,0 21:26:07,0 1:41:07,0 2:07:11,5 =GT * 100 / 79,5
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
9 9,0 21:35:23,0 1:50:23,0 2:07:36,6 =GT * 100 / 86,5
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
10 10,0 21:21:14,0 1:36:14,0 2:08:28,9 =GT * 100 / 74,9
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
11 11,0 21:36:13,0 1:51:13,0 2:08:34,4 =GT * 100 / 86,5
19 Michel Vloemans, Dehler 36 SQ
Layam
12 12,0 21:32:18,0 1:47:18,0 2:14:07,5 =GT * 100 / 80,0
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 28,0        
3 Jelle Monen, Bavaria 36
engelina
dnc 28,0        
4 Arno Brunink, Enter 360
Cirrostratus
dnc 28,0        
5 Tetman Noordenbos, Stalen S-spant
Orion
dnc 28,0        
6 Alex Hoeve, Maxfun 25
Imhoff
dnc 28,0        
8 Evert de Jong, De Jong
Orion
dnc 28,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 28,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 28,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 28,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 28,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 28,0        
23 Jorn Smit, First 375
Prima Volente
dnc 28,0        
24 Rik Koldewe, sw
Boekanier
dnc 28,0        
25 Arjen Broers, Zeemeeuw, Jeanneau Melody
Zeemeeuw
dnc 28,0        
26 Wouter huisman, Sunfast 32
Box Jellyfish
dnc 28,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl


Race7_ORC

sw - / ORC Triple Number Race 7
sw - / ORC Triple Number Race 7

Starttijd:   19:45:00,0        ORC Triple Number        TN-Offshore-L 

        Finish Gezeilde Gecorr.  
Zeilno Naam     Tijd Tijd Tijd. Formule
5568 P ten Brincke, HOD 35
Hodspur
1 1,0 21:12:38,0 1:27:38,0 1:20:32,1 =GT * 0,9190
7 Bhagat Denijs, Noray 38
Falcon
2 2,0 21:41:22,0 1:56:22,0 1:26:38,8 =GT * 0,7446
4698 Sander van Essen, F&F 95 (korte mast)
Fast Food
3 3,0 21:28:33,0 1:43:33,0 1:26:54,6 =GT * 0,8393
8253 Jules Meijerink, Winner 10.20
Befana
4 4,0 21:35:18,0 1:50:18,0 1:29:04,0 =GT * 0,8075
7973 Daniel van der Zwaan, Kalik 33
Nemo
5 5,0 21:32:15,0 1:47:15,0 1:29:20,3 =GT * 0,8330
8470 Pieter Roozen, Salona 33
Tyger
6 6,0 21:28:54,0 1:43:54,0 1:32:32,0 =GT * 0,8906
14 Marion Rustemeijer, Bavaria 36
Festa
7 7,0 21:35:23,0 1:50:23,0 1:32:48,0 =GT * 0,8407
8460 Gerwin Bruynooge, Comet 38s
Cerva
8 8,0 21:26:07,0 1:41:07,0 1:34:23,6 =GT * 0,9335
8484 Martijn Dinant, Salona 41
Salona
9 9,0 21:21:14,0 1:36:14,0 1:34:26,0 =GT * 0,9813
6710 Joost Lindenborn, J-92
Jottem
10 10,0 21:36:13,0 1:51:13,0 1:40:56,4 =GT * 0,9076
8013 Rob Greven, Beneteau Oceanis 46
Spirit
dnc 17,0        
5810 Lukas Phaf, Oyster Lightwave 395
Irish Mist
dnc 17,0        
8358 Harmen de Jong, Waarschip 1/4
Anoniem
dnc 17,0        
8373 Daniel van der Zwaan, Helmsmen 751
Turmoil
dnc 17,0        
65 Maurijn Ode, F&F 65
Fast Forward
dnc 17,0        
8408 Jeroen van Beek, X-482
Xenacanthus
dnc 17,0        
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.087
Copyright 1986 - 2014, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl